Повторний продаж ділянок, розташованих у селищі Михайлівка-Рубежівка (Києво-Святошинський р-н, Київська обл.), має відбутися 23 листопада у системі "Прозорро.Продажі" за голландською моделлю (на зниження ціни). З механізмом проведення голландського аукціону можна ознайомитись в матеріалі «Голландський аукціон та порядок його проведення».

Ділянки загальною площею 86,5 гектарів будуть виставлені окремими лотами. Усі мають різну площу — від 5,53 до 8,77 гектара, а також різну початкову вартість — від 5,02 до 7,96 мільйона гривень, та призначені для ведення особистого господарства.

НБУ 25 серпня 2020 року надав банку «Аркада» статус неплатоспроможного у зв'язку зі зменшенням нормативів капіталу менш ніж до однієї третини мінімального встановленого рівня. Установа втратила будівлю головного офісу та відповідну земельну ділянку — свій основний актив. 24 вересня НБУ ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Ліквідацію банку «Аркада» ФГВФО розпочав 25 вересня 2020 року, яка, згідно з оцінками Фонду, триватиме до 24 вересня 2023 року.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 серпня 2020 року за розміром загальних активів банк «Аркада» займав 45-е місце (1,877 мільярда гривень) серед 75 банків, що діяли в країні.

Переглянути актуальні пропозиції з продажу майна банків в ліквідації можна на платформі EZAKUPIVLI. Дана платформа об’єдную всі аукціони ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ та СЕТАМ. Зручна система фільтрів допоможе швидко та легко знайти необхідний лот, а фахівці компанії допоможуть прийняти участь в аукціоні.

Відгуки про компанію «Електронні Закупівлі» - детальніше