Взуттєва тумба в передпокої займає почесне місце, поряд із вішалкою для верхнього одягу. Коли в будинку живе велика сім'я, розмістити все взуття на підлозі буде не надто зручно, та й навряд чи це вам вдасться, враховуючи, що навіть за один сезон людина носить як мінімум дві пари. Взуттєва тумба зручна тим, що вона може бути представлена ​​в кількох варіаціях, залежно від побажань покупців. В одному інтер'єрі вона може виконувати роль тумби та банкетки, а в другому - займати мінімальну кількість місця, пропонуючи більше рівнів у висоту. Обрати виріб відповідного розміру, матеріалу та колірного оформлення можна на сайті "Всі ціни Києва".

BRW SBUT 60

У конструкції використовували одне закрите відділення з відкидними дверцятами. Цей привабливий елемент передпокою виконує відразу дві функції, пропонуючи місце для зберігання взуття та особистих речей, які можна розташувати, використовуючи кришку меблів як стільницю. Завдяки повній відсутності ручок на фасадах тумба займає менше місця та більше підходить для сучасного інтер'єру передпокою. Замість фурнітури в дверях зроблено спеціальне заглиблення. Обираючи тумбы та підставки для взуття, треба враховувати висоту кожної пари, особливо для зимових та демісезонних моделей.

  • закрита тумба;
  • матеріали - ДСП;
  • розміри - 660x445x405 мм.

Середня ціна - 1 641 грн

Гербор Гоу REG1D/4/9

Ця тумба є елементом модульної системи Go. Вона виконана у відтінку дуб сонома. Верхня кришка зроблена у вигляді м'якого сидіння, завдяки чому тумба виконує відразу дві функції для зберігання взуття та відпочинку. Знизу дві секції - відкрита та закрита. Перша розділена полицею, а друга знаходиться за дверцятами. Для прикраси фасадів виробник використовував довгасті ручки та квадратні ніжки. Тумба відрізняється практичністю та зручністю використання. Поєднуючи її з іншими елементами колекції, можна красиво та зі смаком оформити передпокій.

  • відкрита тумба;
  • матеріали - ДСП;
  • розміри - 900x460x360 мм.

Середня ціна - 1 641 грн

Світ меблів Б'янко 2ДШ

Корисний та функціональний предмет інтер'єру тумба Б'янко дозволяє зручно організувати зберігання взуття та особистих речей. У конструкції є поділ на дві закриті секції, внутрішній простір яких розділений полицями. Під верхньою кришкою знаходиться висувна скринька, в якій можна зберігати ключі, рукавички та різні дрібниці. Фасади тумби оформлені фрезеруванням, а з внутрішньої сторони прикрашені планкою контрастного кольору. Ручки зроблені із пластику та пофарбовані в колір сатин. Якісна фурнітура забезпечує планове закривання дверцят та ящика на телескопічних напрямних.

  • закрита тумба;
  • матеріали - ДСП, МДФ;
  • розміри - 800х1140х400 см.

Середня ціна - 2 981 грн

Висновок

Взуттєва тумба необхідна щоб організувати правильне та зручне зберігання взуття у передпокої. Деякі моделі призначені для зберігання лише сезонного взуття, в той час як інші, більш місткі підійдуть для решти взуття, яке ви не використовуєте в даний сезон. У виборі саме взуттєвої полиці дуже важливі параметри, так як на відміну від одягу, взуття не можна скласти та утрамбувати щільніше. Перед купівлею продумайте, що саме і в якій кількості ви хочете зберігати, для кедів висота може бути мінімальною, а ось для осінніх чобіт вона повинна бути більшою.