Знаходитесь у пошуках матраца для дивана? Найчастіше виникає гостра необхідність купівлі нової моделі, але фінансове становище не дозволяє розгулятися. Навіть найякісніші вироби в міру експлуатації втрачають колишню пружність, проминаються або просто перестають відповідати вимогам користувача.

Не краще ситуація з диванами. Досить часта картина: у перші півроку використання користувач задоволений, але вже за рік помічає ряд недоліків. Раніше оптимальним вирішенням даної проблеми вважалося здавання меблів на перетягування або заміну, проте обидва варіанти обходяться в круглу суму. Ми раді запропонувати вам куди розумніший вихід із положення - купить в цьому розділі інтернет магазину magdek.com.ua тонкий матрас на диван.

Меблі, що підходять для денного відпочинку, не завжди виявляються комфортними для повноцінного сну. Не варто забувати, що час від часу нас відвідують гості та родичі, які бажають залишитися з ночівлею. Наочний приклад – дивани, виготовлені за конструкцією "акордеон". Перебуваючи у зібраному вигляді, вони є досить гідним предметом меблів. Однак варто тільки розкласти такий диван, як погляду постає не найзручніша, що складається з трьох частин "розкладачка". Раніше, щоб виправити ситуацію, було прийнято стелити на диван перину чи ковдри із ватним наповненням. Сьогодні все це бачиться минулим століттям, адже на зміну застарілим методам прийшли недорогі, але якісні ортопедичні матраци.

Не бачите сенсу витрачатися на об'ємний матрац? І йому є гідна альтернатива - топер, інакше називаний товстим наматрацником. Дані вироби легко фіксуються на поверхні дивана за допомогою спеціальних кріплень, що перешкоджають сповзанню матраца. Як правило такий тонкий матрас на диван виготовляється за безпружинною технологією та наповнюється різними матеріалами. У виробництві використовуються як натуральні, так і синтетичні матеріали: латекс, койра кокоса, пінополіуретан, меморікс тощо.

Популярність тонких диванних матраців стрімко зростає, чому є логічне пояснення: їхня вартість суттєво нижча, ніж у стандартних побратимів. Повноцінного ортопедичного ефекту вони не надають, але цілком підходять регулювання жорсткості спальної поверхні. Найкращий приклад топерів вітчизняного виробництва - вироби, що випускаються фабриками КММ (Катеринославські меблеві майстерні) та Матролюкс. Продукція даних виробників зарекомендувала себе як якісна, довговічна та прийнятна за ціною.

Інтернет-магазин magdek.com.ua – ваш провідник у світ широкого асортименту матраців. Від нас не йдуть без покупок: до ваших послуг чуйні консультанти, доступні ціни та детальний каталог.