Цю деталь ще називають "три кламп з'єднання". Але, не має особливого значення, як на неї кажуть, головне – знати розміри та необхідну кількість деталей.

Основне призначення. Нержавіючий кламп у зборі – це з'єднання двох відрізків трубопроводу. Якщо вам необхідно швидко і без особливих зусиль поєднати ділянки трубопровідної системи – це ідеальний варіант. Для з'єднання та подальшого демонтажу не потрібно жодних ключів та інших інструментів, варто просто відкрутити хомути, які стягують штуцери.

CLAMP з'єднання виготовляють із двох марок сталі – AISI 304 та AISI 316. Воно продається як у зборі, так і кожен елемент окремо (заглушка, хомут, штуцер клампи та ущільнення). Важливо пам'ятати, що кламп - це знімне з'єднання, яке має з'єднати між собою дві ділянки. Це може бути труба, дисковий затвор, кран кульовий, клапан зворотний, гумовий шланг і так далі. Сенс у тому, щоб з найменшими зусиллями поєднати одну частину трубопроводу з іншою. А з чого ви зберете кламп, це вже інше питання. Адже клампові штуцери можуть бути не тільки приварні, а й мати різне приєднання.

Деталь виготовляють у розмірному діапазоні – від Ду 10 до Ду 200 згідно стандарту DIN 11850.

Кламп з'єднання дуже простий та зрозумілий у монтажі, але підібрати розмір не дуже легко. Деталь має багато різновидів. Можна купити кламп, розмірами, що відповідають трьом стандартам:

•    DIN;

•   ISO;

•  SMS.

Декілька порад для вибору клампів з нержавіючої сталі

Необхідно запам'ятати одне важливе правило - всі деталі під зварювання приварюються впритул один до одного, не всередину і не зовні. Тому всі елементи повинні бути одного розміру та виготовлені за одним стандартом. Наприклад, якщо кламп має діаметр 52 міліметри, то і деталі, до яких він приєднуватиметься, також повинні бути діаметром 52 міліметри. Перед покупкою необхідно уважно ознайомитись із паспортом виробу.

Де купити нержавіючі клампи в Україні

На території України не так вже й багато компаній, що імпортують клампи у широкому асортименті. Однією з таких компаній є fiting.top Даний імпортер вже кілька років завозить нержавіючий фітинг приварним та різьбленням, і спеціалізується саме в цьому напрямку. Завдяки власному складу та великому асортименту, продукція їде в день замовлення або наступного дня. Усі ціни на сайті вказані вже з урахуванням ПДВ. Для отримання більш детальної інформації переходьте на сайт постачальника та уточнюйте у консультанта.