Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру

"Найбільше я хочу, щоб мир був у світі,

Як небо – у зорях, а місто – у квітах."

Саме під таким гаслом діти всіх груп дитячого садочку «Івушка» у місті Підгородне долучилися до відзначення Міжнародного дня миру, який відбувся 21-го вересня. 
Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-1 Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-2 Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-3 Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-4 Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-5 Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-6 Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-7 Ми хочемо жити у мирі: у дитячому садочку "Івушка" діти відсвятували Міжнародний день миру, фото-8

День був заснований ще у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року.

Напередодні свята, в дитячих групах були проведені заняття, бесіди та розглядання ілюстрацій на загальну тему «Найдорожче, що є в світі – мир і злагода серед людей планети».

Наймолодші вболівальники за мир не тільки в своїй країні, а й у всьому світі, на заняттях з зображувальної діяльності, з великим натхненням власноруч виготовляли символ миру – білокрилих голубів.

"Ми за мир для всіх дітей планети! » – таким був лейтмотив пізнавальної діяльності дітей дошкільних груп впродовж усього дня.

Зібравшись в дружнє коло, малюки ділилися своїми дитячими уявленнями про мир, дружбу і злагоду. Таким чином, діти навчаються дружньому та доброзичливому ставленню один до одного, умінню просити вибачення та вибачати, стримувати негативні емоції. Старанність і відповідальність, яку проявили діти, вселяють надію і підтримують віру в те, що в Україні та в усьому світі не буде місця війні.

дитячий садочок свято,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі