• Головна
  • Сортувати сміття, аби в ньому не потонути
Сортувати сміття
11:06, 24 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Сортувати сміття, аби в ньому не потонути

Сортувати сміття
Сортувати сміття, аби в ньому не потонути

Для Підгородненської ОТГ питання сміттєзвалищ та відходів є дуже актуальною проблемою. На території нашої громади можна знайти десятки, а то й сотні переповнених звалищ.

На території м. Підгородне та с. Перемога за рік утворюється понад 10000 тон твердих побутових відходів, які люди звозять на різні звалища, покинуті території, лісосмуги, а інколи взагалі залишають на узбіччі доріг.

Потужності комунального підприємства ОТГ не дають змоги утримувати територію в належному санітарному стані.

Проте, за 2014-2017 роки на території Підгородненської міської ради ліквідовано 38 сміттєзвалищ.

Проводиться робота по розробці схеми санітарного очищення населених пунктів із зазначенням на них місць збору та графіку вивозу сміття. Однак у м. Підгородне комунальне підприємство забезпечує послугами з вивезення тільки 10% населення.
А в с. Перемога взагалі відсутнє централізоване збирання та перевезення твердих побутових відходів.

У Спаській сільській раді відсутні транспортні засоби для вивозу сміття і придбання їх для однієї ради не є раціональним.

Власними силами рада намагається забезпечити  КП «ЕТС» необхідною технікою, але на теперішній час техніки не достатньо.

У 2021 році планується реалізація проєкту "Технічне переоснащення КП«ЕТС» Підгородненської міської ОТГ для обслуговування мереж водогонів, водовідведення, благоустрою населених пунктів, збору побутових відходів, надання ритуалтних послуг", що передбачає закупівлю додаткової техніки, організацію сортування відходів та їх роздільного збирання. Реалізація вторинної сировини буде сприяти зміцненню економіки комунального підприємства, створенню додаткових робочих місць, зменшенню екологічного навантаження на довкілля.

Комунальне підприємство "Експлуатаційна технічна служба" запрошує жителів м.Підгородне та с.Перемога заключати договори на вивіз сміття. Заключити договір можна за адресою вул. Центральна 44. Для оформлення договору при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.
Телефон для довідок: 0965207920
Графік роботи: понеділок-пятниця 8:00-17:00

Пам'ятайте, для того, щоб поліпшити ситуацію зі сміттям, досить почати самому відповідально підходити до цієї проблеми, а також навчати особистим прикладом дітей, родичів та знайомих!

Сортуйте, переробляйте, компостуйте!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Екологія #ТБО #сортування сміття

Коментарі

Оголошення
live comments feed...