• Головна
  • Рейтинг навчальних закладів Підгородненської ОТГ за результатами ЗНО – 2020
Навчальні заклади
09:40, 29 вересня 2020 р.
1
Надійне джерело

Рейтинг навчальних закладів Підгородненської ОТГ за результатами ЗНО – 2020

Навчальні заклади
Рейтинг навчальних закладів Підгородненської ОТГ за результатами ЗНО – 2020

На території Підгородненської громади цьогорічне ЗНО складали учні 5 навчальних закладів. Ними стали:  КЗ Підгородненський НВК №1, КЗ Підгородненська ЗОШ №2, КЗ Підгородненський НВК №3, КЗ Підгородненський НВК №4 та Спаська ЗОШ. Ми вирішили скласти рейтинг цих закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання -2020.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів, та  з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожного навчального закладу.

Рейтинг навчальних закладів Підгородненської ОТГ за результатами ЗНО – 2020, фото-1
Рейтинг навчальних закладів Підгородненської ОТГ за результатами ЗНО – 2020, фото-2

За нашим рейтингом  на 5-оту місці за результатами ЗНО-2020 опинився Підгородненський навчально-виховний комплекс №4. А у рейтингу шкіл Дніпропетровської області заклад посів 507-е місце.

На 4-е місце потрапив Підгородненський навчально-виховний комплекс №1. У рейтингу області заклад знаходиться на 296-ому місці.

На 3-ому місці знаходиться Підгородненський навчально-виховний заклад №3. Серед шкіл області він зайняв 150-е місце.

2-е місце у рейтингу навчальних закладів  посіла Підгородненська загально-освітня школа №2. У рейтингу області школа займає 125-е місце.

На 1-ому місці опинилася Спаська загально-освітня школа, учні якої склали ЗНО-2020 найкраще серед інших навчальних закладів нашої ОТГ. У рейтингу Дніпропетровської області школа знаходиться на 105-ому місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #зно #школи

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Оксана)
29 вересня 2020 р., 12:12
КЗ Підгородненський НВК №1 - два рази поруч в тексті, а 3 школи немає. Отут  Ними стали:  КЗ Підгородненський НВК №1, КЗ Підгородненська ЗОШ №2, КЗ Підгородненський НВК №1, КЗ Підгородненський НВК №4 та Спаська ЗОШ
Оголошення
live comments feed...