• Головна
  • Результати опитування: що роблять жителі Підгородненської ОТГ з опалим листям
Результати опитування
14:08, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Результати опитування: що роблять жителі Підгородненської ОТГ з опалим листям

Результати опитування
Результати опитування: що роблять жителі Підгородненської ОТГ з опалим листям
Результати опитування: що роблять жителі Підгородненської ОТГ з опалим листям, фото-1

На минулому тижні ми провели опитування на дуже актуальну тему - що роблять мешканці Підгородненської ОТГ з опалим листям. В опитуванні взяли участь 40 людей.

Згідго з результатами опитування, більшість людей, а саме 42,5 % опитуваних, обрали для себе метод компостування. Саме цей метод міжнародні екологи вважають найбільш корисним як для людей, так і для ґрунту . Компост вносить мільйони корисних бактерій та грибків, які позитивно впливають на ґрунтову мікрофлору та оновлюють її. Тому, вносячи якісний компост, ми оновлюємо мікрофлору, яка, у свою чергу, покращує біологічні процеси в ґрунті. Таким чином, ми маємо стабільний та якісний врожай щороку.

15 % людей обрали варіант "Вкриваю листям квіти на зиму", 10 % відповіли, що не збирають листя, а залишають його на ґрунті, ще 10% обрали свій варіант відповіді.
7,5 % переконуюють, що в них немає опалого листя, а ще 7,5 % опитуваних спалюють листя.
Є й люди, які відповіли на опитування з гумором: 5 % анкетованих полюбляють їжаків та залишають для них купи листя, а 2,5% говорять, що підкидають листя сусідам вночі.

Із настанням осінньої пори проблема спалювання листа та сухої трави стоїть дуже гостро.Шкода від спалювання сміття, листя і сухої трави багатолика і украй небезпечна. До складу диму від спалювання трави та сміття входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин.

Тому, ми закликаємо всіх мешканців Підгородненської ОТГ - компостуйте!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #результати опитування #аналіз результатів

Коментарі

Оголошення
live comments feed...