• Головна
  • 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек
Професійні свята
19:12, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Професійні свята
30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в Україні щорічно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив це свято.

Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство, на щастя, і досі не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в Особистість, виховуючи в ній прекрасні духовні якості. Бібліотека – це своєрідна пам'ять людства, у якій зберігаються знання, накопичені протягом багатьох віків різними народами.

Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. У них працює понад 52 870 співробітників, а послугами книгосховищ користуються більше 17 мільйонів 490 тисяч читачів. Спробуйте тепер сказати, що бібліотеки — це минуле століття. Нічого подібного!

Нам дуже пощастило, адже на території нашої Підгородненської ОТГ є районна дитяча бібліотека, яка знаходиться на вулиці Кооперативна, де працівники завжди раді новим читачам.

Безсумнівно, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу. Однак, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А також, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.

До речі, Всеукраїнський день бібліотек — відмінний привід здути пил зі свого читального квитка й дізнатися, що з новинок з’явилося. Або сходити в бібліотеку з дитиною та взяти улюблену книгу з вашого дитинства. Ну або просто провести цей вечір за читанням. Адже читати не шкідливо, шкідливо не читати.

У цей день сердечно вітаємо працівників нашої районної дитячої бібліотеки та інших бібліотек України!і Бажаємо Вам здоров’я, щастя, творчих успіхів, родинного добробуту, вірних друзів та однодумців і повні зали вдячних і ввічливих читачів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека #книжка #свято

Коментарі

Оголошення
live comments feed...