• Головна
  • Результати опитування: чи підтримують жителі Підгородненської ОТГ дистанційну освіту
Дистанційне навчання
11:47, 6 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Результати опитування: чи підтримують жителі Підгородненської ОТГ дистанційну освіту

Дистанційне навчання
Результати опитування: чи підтримують жителі Підгородненської ОТГ дистанційну освіту

Карантин став викликом для всього українського суспільства. Освітня система не стала винятком.Карантин показав ще одне вразливе місце української освіти - неготовність працювати дистанційно. Пандемія - надзвичайна ситуація, її неможливо було передбачити.

На минулому тижні ми провели опитування на тему впровадження у Підгородненській ОТГ дистанційного навчання у зв’язку з пандемією Covid-19, аби дізнатися чи підтримують таку ідею підгородняни та спащани. В опитування взяли участь 138 людей.

Згідно з результатами опитування, більшість людей,а саме 71,1%не підтримують навчання у дистанційному форматі. 28,3% опитуваних віддали перевагу впровадженню такого навчання у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Хочемо нагадати, що у цьому навчальному році школи Підгородненської ОТГ можуть знову повернутися до практики дистанційного навчання. Це може статися, якщо Дніпропетровська область опиниться у «червоній» зоні. Наразі, наша область у «помаранчевій» зоні.Тому як школярам, їх батькам , так і вчителям потрібно бути готовими до формату дистанційного навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#covid-19 #карантин #дистанційне навчання #школи #навчальні заклади #навчання-онлайн #освіта

Коментарі

Оголошення
live comments feed...