Спащанка стала чемпіонкою Дніпропетровської області з дзюдо U17

Спащанка стала чемпіонкою Дніпропетровської області з дзюдо U17

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій.

На території Підгородненської ОТГ діє секція з дзюдо. Дзюдо - один з найпопулярніших видів єдиноборств в світі. Це не просто боротьба, це філософія, згідно з якою боєць повинен бути наполегливим, мужнім, скромним, поважати інших людей. У дзюдо цінуються найкращі якості людини: ввічливість, сміливість, щирість, рішучість, спостережливість і почуття міри.

3 жовтня «спащанка» Юлія Головійчук стала чемпіонкою Дніпропетровської області здзюдо U17 серед юнаків та дівчат 2004-2006 рр.н. та здобула право бути у збірній команді, яка представить наш регіон на Чемпіонаті України U17. Національні змагання в цьому віковому дивізіоні заплановані на 22 і 23 жовтня. Чемпіонат відбудеться у м. Суми.

Також у чемпіонаті Дніпропетровської області здзюдо U17 взяв участь Чайковський Нікіта та зайняв 5 місце.

Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Спащанка стала чемпіонкою Дніпропетровської області з дзюдо U17, фото-1
спорт змагання дзюдо боротьба єдиноборства перемога чемпіонат Дніпропетровська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі