• Головна
  • Вивіз сміття, старих меблів у Підгородному: як організувати процес без стресу
Новини компаній
15:30, 8 грудня 2021 р.

Вивіз сміття, старих меблів у Підгородному: як організувати процес без стресу

Новини компаній

Вивіз старих меблів (Підгородному) - це завдання із зірочкою. Це великогабаритне сміття, яке не можна просто винести та поставити біля двору – це карається штрафом. Потрібно знайти спеціальний полігон, який погодиться прийняти вашу диван або шафу. Там його правильно утилізують відповідно до українського законодавства. Про тонкощі процесу позбавлення від старого мотлоху розповіли експерти транспортної компанії Vezu.

Способи позбутися старих меблів

Вивіз сміття, старих меблів у Підгородному: як організувати процес без стресу, фото-1

Як ми вже згадали вище, просто викинути крісло, комод чи ліжко не можна. Але якщо меблі в хорошому стані, це робити і не потрібно. Ймовірно, вона знадобиться іншим – людям, які не можуть дозволити купити нові предмети інтер'єру. Тому перед тим, як викидати:

  • спробуйте її продати. Так ви зможете не лише вирішити проблему, а й заробити на кіно чи піцу;
  • віддайте старі меблі безкоштовно, подавши оголошення у тематичних групах. Уточніть, що потрібний самовивіз;
  • віддайте у спеціальні установи. Але варто розуміти, що бюджетів на доставку до притулку чи благодійного фонду ймовірно немає. Отже, доставку потрібно буде організувати вам.

Якщо ж це не вдалося зробити, доведеться організувати вивезення старих меблів на утилізацію. Для цього потрібно знайти полігон, домовитися з його дирекцією та організувати транспортування. Справа клопітка, вимагає спеціального транспорту, найму вантажників. Набагато простіше – звернутися до професіоналів, сфера діяльності яких – вантажоперевезення в Дніпрі.

Вивіз старих меблів: як знайти спеціаліста?

Вивіз сміття, старих меблів у Підгородному: як організувати процес без стресу, фото-2

Щоб процес позбавлення від мотлоху пройшов максимально легко, варто звернутися до транспортної компанії. Має спеціальний транспорт, обладнання, свої вантажники. А ще - досвід роботи, тому вгамувати питання з полігоном вона зможе набагато швидше. При виборі фахівця звертайте увагу на такі моменти:

  • Досвід. Будь-яка транспортна компанія не підходить. Вам потрібен вантажоперевізник, який надає послуги вивезення сміття;
  • Наявність спеціального транспорту. Якщо у вас двоспальне ліжко, яке неможливо розібрати, вантажне таксі не підійде. Необхідна машина з достатнім об'ємом кузова та вантажопідйомністю;
  • Виконання робіт «під ключ». Додатково вам знадобляться послуги вантажників, можливе спеціальне обладнання для навантаження. Зручно якщо замовити все можна в одному місці;
  • вартість послуг. Звичайно, це один з ключових факторів вибору. Усі хочуть заощадити. Тому підбирайте вантажоперевізника із найдемократичнішими тарифами.

Зазначимо, що ці поради стосуються і такого питання, як вивіз будівельного сміття.

Вивіз сміття, старих меблів у Підгородному: як організувати процес без стресу, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...