• Головна
 • Купити Брилінта у Підгородненській ОТГ
Новини компаній
07:42, 9 червня

Купити Брилінта у Підгородненській ОТГ

Новини компаній

Брилінта ‒ це медичний препарат від компанії «АстраЗенека», який відноситься до антикоагулянтів. Лікарі рекомендують приймати даний засіб людям з метою попередження виникнення інсультів, при ішемічній хворобі серця та інфаркту. Люди, які дбають про стан свого здоров’я або перенесли важкі захворювання серцево-судинної системи, страждають на гострий коронарний синдром і мають інші проблеми з кровопостачанням артерій. Брилінта ‒ оптимальний варіант для профілактики цих симптомів.

Де придбати Брилінту в Підгородненській ОТГ?

Основою для ліків є речовина тикагрелор, який пригнічує дію тромбоцитів і знижує ризик розвитку ускладнень серцево-судинних захворювань. Сам препарат відпускається з обов’язковим рецептом від лікаря. Купити Брилінту Підгородненська ОТГ можна в різних аптеках, в медичних установах стаціонарного плану та в інтернеті на спеціалізованих сайтах. Але, на жаль, лікарський препарат дуже складно знайти, щоб можна було відразу купити. До того ж багато людей чисто фізично не можуть дозволити собі їздити по всьому місту в пошуку Брилінти, відстоюючи живі черги в аптеки.

Якщо ж все ж таки ви знайдете препарат, то де гарантія того, що ви купуєте оригінальні ліки з високими показниками ефективності. На жаль, нині дуже багато недобросовісних продавців можуть торгувати підробками, не переймаючись тим, що вони можуть зашкодити здоров’ю пацієнта.

На офіційному сайті всі лікарські засоби мають підтвердження якості, їх можна придбати за ціною виробника, без передоплати і зі швидкою доставкою до Києва, Львова, Вінниці, Дніпра, Чернігова та ще 25 міст України. Для того щоб бути впевненим на 100% в оригінальності препарату Брилінта, варто звернутися на сайт офіційного постачальника https://brilinta.com.ua/. На сайті ви завжди можете:

 • дізнатись інформацію про наявність препарату;
 • отримати безкоштовну консультацію провізора в онлайн-режимі або по телефону;
 • отримати препарат з усією необхідною супровідною документацією, гарантією оригінальності і якості та інформацією про його фармакологічні властивості;
 • знайти важливу інформацію про виробника;
 • отримати сертифікати якості;
 • оформити підписку на нові акції і вигідні пропозиції та отримувати на електронну пошту листи з оповіщеннями про знижки.
 • стати учасником дисконтної програми та оформити ще знижку у розмірі 10%.
Купити Брилінта у Підгородненській ОТГ, фото-1

Яка вартість Брилінти на території Підгородненської ОТГ?

Ціна Брилінта в Підгородненській ОТГ може варіюватися в межах від 2319 грн до 2739 грн.

Незважаючи на чималу вартість препарату, існує ризик того, що ви можете придбати підробку, тим самим ризикуючи зашкодити своєму здоров’ю. Якщо ви впевнені в оригінальності ліків, оформити замовлення в аптеках міста через воєнний стан буває дуже складно. Також часто виникають проблеми із логістикою, тому варто подбати про запас препарату. На сайті офіційного постачальника ви завжди зможете побачити достовірну інформацію щодо наявності препарату та його цін. Ціна Брилінта Підгородненська ОТГ, у складі якої 14 таблеток у 4 блістерах залежатиме від обсягу замовлення:

 • Ціна за 1 упаковку при замовленні 3 упаковок складатиме 1000 грн.
 • Ціна за 5 упаковок становитиме за 1 буде 900 грн.
 • При замовленні 10 упаковок вартість за 1 упаковку становитиме лише 850 грн.

Ціна може бути знижена, якщо купувати за один раз як мінімум дві упаковки препарату. Також необхідною умовою стане попереднє бронювання. Оформляючи замовлення на сайті офіційного постачальника, ви гарантовано отримуєте оригінальні ліки для підтримки свого здоров’я, заощаджуючи власні гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...