• Головна
  • Реабілітація наркотичної залежності
Новини компаній
10:14, 19 липня

Реабілітація наркотичної залежності

Новини компаній

Ми живемо в епоху розвитку наркоманії, вулиці наших міст продовжують наповнювати різні види наркотиків, таких як сіль, амфетамін, метадон та інші.  Підлітки дедалі частіше потрапляють у такі ситуації, у яких пробують різні наркотичні речовини.

Спочатку наркотик дає їм позитивні почуття та емоції, розкріпачує, дають додаткову енергію і розкутість. Але з часом доза вживаної психоактивної речовини зростає, а разом з цим починають з'являтися перші негативні наслідки вживання, серед яких фінансові проблеми, проблеми зі здоров'ям, погіршення в сім'ї, втрата роботи та інші.

У цей час людина починає шукати способи впоратися зі своїм вживанням. Найчастіше спочатку людина намагається самостійні спроби зав'язати з вживанням, але, як показує практика, майже всі вони закінчуються зривами. Після кількох невдалих спроб людина розуміє, що самостійно вона не впорається і шукає допомоги. У Києві є багато добрих варіантів, у яких використовують комплексний підхід до реабілітації наркозалежних у Києві.

Першим, що необхідно зробити для початку реабілітації – це провести детоксикацію організму залежної людини. Детоксикація допоможе позбутися несприятливих симптомів абстиненції та полегшити фізичний біль. Оскільки хімічна залежність і психологічна залежність, то з людиною потрібно попрацювати і в психологічному плані. У центрі працюють кваліфіковані психологи з великим досвідом роботи із залежними людьми.  Центр пропонує всі необхідні знання, навички та інструменти для комфортної та збалансованої тверезості.

У реабілітації наркозалежних важливою складовою є бажання залежної людини змінити своє життя. Терапевтичне середовище людей, що одужують, сприятимуть найбільш швидкій зміні в поведінці людини, змінюватимуться її особисті якості та характер. Групова терапія та когнітивно-поведінкова терапія допомагає змінити деструктивну поведінку залежної людини на конструктивну та творчу.

 Фахівці наркологічного центру зроблять все можливе для того, щоб Ви змогли отримати якомога більше інструментів для подолання наркотичної залежності. Навіть за умов війни кожен залежний може раз і назавжди припинити вживання психоактивних речовин, персонал наркологічного центра зробить для цього все можливе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...